Aktuality

Venkovní rolety HANDSCREEN s manuálním ovládáním

Chtěli byste efektivní stínění oken bez zbytečně vysokých nákladů? Rádi bychom vám představili nový, manuálně ovládaný screen s kompenzační pružinou HANDSCREEN.

01.08.2023 celý článek

Předokenní rolety zajistí optimální klima v interiéru

Pohodové léto bez nutnosti zapínat klimatizaci. Pořiďte si předokenní rolety, se kterými můžete velice jednoduše zabránit nepříjemnému přehřívání interiéru. Ochranu před ostrými slunečními paprsky a teplem ocení obzvláště obyvatelé jižních bytů nebo domů s francouzskými okny.

20.06.2023 celý článek

Předokenní rolety pro novostavby

Předokenní rolety do překladů HELUZ jsou svou konstrukcí určeny pro novostavby osazené roletovými překlady značky HELUZ. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany do pouzder integrovaných v ostění.

02.06.2023 celý článek

Předokenní rolety rolety fungují jako izolant

Předokenní rolety také přispívají k lepšímu klima v místnosti což znamená, že v zimě zamezují únikům tepla a v létě zabraňují přehřívání. Za zmínku stojí také to, že předokenní rolety mají i schopnost izolovat nadměrný hluk zvenčí a přispívají k větší bezpečnosti domu. Zde vidíte, že předokenní rolety mají opravdu celou řadu předností.

10.05.2023 celý článek

Venkovní žaluzie a jejich hlučnost

Obáváte se hlučného provozu venkovních žaluzií? I když venkovní žaluzie vydávají nějaký hluk, nemusíte obávat, že by vám jejich používání nějak významně narušovalo klid. Hlučnost venkovních žaluzií také ovlivňuje typu žaluzie a také motor.

13.02.2023 celý článek

Jak fungují screenové rolety?

Hledáte skutečně účinné zastínění vašich oken, které bude zároveň vypadat dobře?Potom vám můžeme doporučit jedinečné screenové rolety, které jsou nezanedbatelnou součástí interiéru a mají dokonalou stínící funkci.

04.01.2023 celý článek

Jednoduché manuální ovládání rolety: Screenové rolety HANDSCREEN

Jak zastínit okna efektivně a za minimální náklady? Představujeme vám nový, manuálně ovládaný typ screen rolet s kompenzační pružinou HANDSCREEN.

16.11.2022 celý článek

Krok pro udržení tepla v domě s předokenními roletami

Když je venku zima, nenechte vašimi okny unikat teplo a zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění. Účinnou ochranu před únikem tepla nabízejí předokenní rolety, které zároveň mají stínící funkci a současně vás chrání vás před zvídavými pohledy zvenčí. Předokenní rolety proto velice oceníte například tehdy, pokud máte dům s francouzskými okny.

29.09.2022 celý článek

Nadokenní roleta MONO s boxem otočeným do interiéru

Sháníte takovou roletu, která bude vhodná pro novostavby i rekonstrukce? Speciální systém nadokenní rolety MONO je ideální pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.

13.07.2022 celý článek

Venkovní rolety - multifunkční pomocník pro každý dům

Venkovní rolety jsou multifunkčním pomocníkem pro každý dům. Nejen, že slouží jako perfektní ochrana před ostrými slunečními paprsky, které dopadají do místnosti, ale také vám pomohou znatelně snížit náklady za vytápění a přispějí k větší bezpečnosti vašeho domu.

02.05.2022 celý článek

Předokenní rolety pro novostavby

Pokud si přejete předokenní roletu, která bude uschovaná ve fasádě, je to možné pouze u novostaveb, případně u velkých rekonstrukcí domu. Rolety do překladů HELUZ jsou vhodné pro novostavby a zabudovávají se do speciálního nosného roletového překladu.

03.03.2022 celý článek

Rolovací mříže z lamel

Vážení zákazníci, v naší nabídce také najdete lamelové rolovací mříže, které se skládají z do sebe nasunutých lamel určených pro výrobu mříží. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách.

07.02.2022 celý článek

Zaomítací roleta FASADE se zaomítacím boxem vypadá elegantně

V naší nabídce najdete zaomítací venkovní rolety FASADE, které se montují pod omítku. S pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce.

20.12.2021 celý článek

Nadokenní roleta pro novostavby a rekonstrukce

Představujeme vám moderní nadokenní rolety MONO, která je navržena tak, aby ji bylo možné použít pro novostavby a rekonstrukce. Unikátní systém nadokenní rolety je vhodný pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.

04.11.2021 celý článek

Předokenní roleta HELUZ - roleta určená do překladů

Hledáte vhodnou předokenní roletu pro vaši novostavbu? Rolety do překladů HELUZ jsou určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.

01.10.2021 celý článek

Proč se předokenní rolety vyplatí?

Pokud se právě teď rozhodujete o pořízení nových stínících rolet, potom určitě zauvažujte nad předokenními roletami, které vypadají naprosto perfektně a přinášejí celou řadu praktických výhod.

06.09.2021 celý článek

Venkovní rolety - multifunkční pomocník pro každý dům

Venkovní rolety jsou multifunkčním pomocníkem pro každý dům. Nejen, že slouží jako perfektní ochrana před ostrými slunečními paprsky, které dopadají do místnosti, ale také vám pomohou znatelně snížit náklady za vytápění a přispějí k větší bezpečnosti vašeho domu.

30.07.2021 celý článek