Předokenní roleta CLASSIC – roleta s viditelným boxem

Předokenní roleta s viditelným krycím boxem. Tento typ rolety je určen pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.
Předokenní roletu lze namontovat na rám okna nebo do zapraveného ostění. Dodatečná montáž uložení předokenní rolety na okna do viditelného boxu je ideální pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento roletový systém nevytváří tepelné mosty.
Venkovní roleta je složena z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním exteriérových rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení. Pro dokonalé zatemnění místnosti využijte naše screenové zatemňovací rolety.

CLASSIC – roleta s viditelným boxem 

Montáž bez nutnosti stavebních úprav

Rychle a jednoduše lze namontovat roletu na rám okna nebo fasádu stávající budovy bez nutnosti stavebních úprav. Jednoduše se tak obejdete bez stavebního povolení.

Integrovaná síť proti hmyzu

Jedná se o jednoduché řešení, kdy hřídel s pružinou pro síť je umístěna přímo v roletovém boxu.
Chod sítě proti hmyzu je naprosto nezávislý na roletovém systému.

Design

Široká nabídka roletových boxů umožňuje svým jednoduchým designem začlenění do architektury každého objektu. Užijte si dokonalé venkovní stínění a různé formy stínící techniky pro každý okamžik.

Cena předokenních rolet

Cena venkovních rolet je kalkulována individuálně. Orientační cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety na okna. Ceník předokenních rolet Vám na požádání rádi předloží naši proškolení obchodní partneři.

Typy boxů
Velikost roletového boxu je závislá na rozměru rolety. Tvar boxu si však můžete libovolně zvolit.

Existují tyto typy boxů:

Box hranatý
Box hranatý                               
Box kulatý    
Box kulatý                                     
Box oblý
Box oblý                                          
Box zkosený
Box zkosený